Додайте товари до списку бажань
0

Змивка фарби з волосся

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Країна виробника
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Кожна представниця прекрасної статі любить представляти себе в новому образі й експериментувати з новими зачісками та кольором волосся. На жаль, не завжди при фарбуванні можна отримати бажаний результат, а перефарбувати волосся в інший колір немає можливості. У цьому випадку на допомогу приходять спеціальні професійні засоби для видалення фарби хімічним шляхом, наприклад від італійського бренду KAARAL.

Всі хімічні склади, та змивки в тому числі, можуть завдати шкоди волоссю. Повернути здоров'я та блиск вашій зачісці допоможуть лосьйони, сироватки, маски й олії.

Як працюють змивки фарби з волосся

Всі засоби для видалення фарби з волосся містять активні компоненти, які діють на молекулярному рівні й усувають пігменти невдалої фарби. При цьому натуральний тон відросло коріння залишається неушкодженим, а вся довжина волосся повертається до вихідного кольору.

Але якщо ви хочете видалити чорний або темний відтінок, будьте готові до того, що процедуру видалення фарби з волосся доведеться повторити.

Види змивок фарб з волосся

Стилісти мають два типи засобів для видалення невдалого кольору. Вони мають відмінності по впливу на фарбувальний пігмент і ступінь проникнення в структуру волосся.

  • Поверхневі змивки. У своєму складі містять луг і не містять окислювачів. Ці легкі щадні змивки ідеально підходять для невеликого коректування, наприклад, освітлити тон, знизити яскравість, видалити відтінок. При проведенні такої процедури структура волосся не порушується. Стилісти рекомендують починати видалення фарби з волосся саме з такого виду засобів.
  • Внутрішні глибокі змивки. По суті, це знебарвлення (декапірування). Таку процедуру варто проводити тільки в крайньому випадку й обов'язково у професіонала. Хоча небажаний колір в цьому випадку йде помітно та швидко, але і шкода для волосся дуже відчутна. Такі склади зазвичай використовують для видалення чорних і темних відтінків. Процедура може проходити до трьох разів, поки буде отриманий необхідний результат.

Як правильно використовувати змивки фарб

  1. Оцініть колір свого волосся після фарбування. Для темних і чорних тонів підійдуть склади для глибокої змивки.
  2. Якщо необхідно тільки підкоригувати колір волосся, використовуйте змивку, до складу якої входять протеїни та фруктові кислоти.
  3. Перед застосуванням змивки фарби проведіть тест на алергію. Для цього нанесіть трохи засобу на згин руки та потримайте півгодини. Якщо немає почервоніння та свербіння, цю змивку можна використовувати для волосся.
  4. Обов'язково дотримуйтесь інструкції. Не тримайте засіб на волоссі довше необхідного часу.
  5. Процедуру декапірування не можна проводити частіше ніж один раз на два тижні.
Вгору