Додайте товари до списку бажань
0

Пілінг шкіри голови

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Країна виробника
Тип волосся
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Пілінг для шкіри голови. Що це за засіб?

Всілякі засоби для очищення шкіри відомі з незапам'ятних часів, наприклад, подрібнені виноградні й абрикосові кісточки або гуща від кави. Ці засоби застосовували для пілінгу тіла та обличчя, при цьому шкіру голови обходили стороною. А сальних залоз шкіра голови має навіть більше, ніж тіло. Саме тому так важливо її очищати. І зараз нам доступні сучасні засоби - пілінги для шкіри голови. наприклад:

Пілінгова маска від лупи BIO + Clear Peel Mask Cutrin (Фінляндія)

Під час очищення шкіри голови відбувається контрольоване м'яке видалення з її поверхні відмерлих клітин, наприклад за допомогою цього засобу:

Очищуючий гель-скраб проти лупи Therapy 6 / Р Mediter Helen Seward (Італія)

Все пілінги можна розділити на групи за глибиною проникнення засобу в шкіру голови та за способом впливу на неї. В кожному разі, використання пілінгів дозволяє домогтися більш швидкій регенерації шкіри голови, поліпшення еластичності, загального тонусу і кольору, істотного зменшення запалень, підвищення мікроциркуляції крові, усунення лупи та свербіння шкіри. наприклад:

Пілінг від сухої лупи Anti-Dandruff Keraplant Nature Lisap (Італія)

За способом впливу пілінги бувають:

  1. Фізичними - це будь-які скраби (містять натуральні частки абрикосових і виноградних кісточок, шкаралупу горіхів, насіння соняшнику і аргани, морську сіль і вулканічний попіл) і кріопілінги (очищення за допомогою впливу низькими температурами),
  2. Хімічними - це пілінги з високим вмістом спеціальних кислот: мигдальної, молочної, гліколевої, піровиноградної, саліцилової, ретіноідной, трихлороцтової та інших.

За ступенем проникнення в шкіру голови пілінги прийнято розділяти на:

  • Глибоке проникнення - такі пілінги виконують майстри в салонах краси, так як засоби здатні глибоко проникати в шкіру та доходити до ретикулярної дерми,
  • Середнє проникнення - професійні засоби, якими можна скористатися самостійно. Ці пілінги впливають на шари шкіри до кордону базальної мембрани,
  • Поверхневе проникнення - сюди відносять прості скраби, які можна приготувати самостійно. Їх дія обмежена впливом на роговий шар шкіри голови.

Як правильно підготуватися до процедури пілінгу

Правильна підготовка дуже важлива, так як від цього залежить остаточний ефект і зменшується ймовірність різних ускладнень.
Якщо ви збираєтеся робити очищення шкіри голови з глибокім або сильним проникненням, постарайтеся за тиждень до планованої процедури пілінгу не відвідувати солярій, сауну та басейн. Небажано використання кремів з високим УФ-захистом.

Не користуйтеся фарбою для волосся перед процедурою.

У разі якщо ви хочете зробити звичайний поверхневий пілінг, то в спеціальній підготовці немає необхідності.

З якою періодичністю можна робити пілінг

Не забувайте про те, що будь-який пілінг протипоказаний, якщо на шкірі є висипання, подразнення, подряпини, герпес або акне!

Якщо ви схильні до алергій, обов'язково перевірте засіб на відсутність у вас індивідуальної непереносимості даного пілінгого засобу.
Не зловживайте частою процедурою очищення, так як можна завдати шкоди шкірі голови та волоссю. Основне правило використання пілінгових продуктів: чим більшу глибину проникнення засобу ви вибираєте, тим рідше потрібно проводити процедуру.

Поверхневі пілінги можна виконувати раз в тиждень, очищуючі процедури із середнім проникненням виконують два рази на місяць, а засоби з глибоким проникненням можна використовувати тільки один раз в рік.

Як відбувається процедура пілінгу

У салонах краси майстри на вимиті та трохи підсушені рушником волосся та шкіру голови наносять пілінговий засіб і виконують ретельний масаж. Масажувати шкіру необхідно круговими рухами, дуже м'яко, протягом 3-5 хвилин.

Потім волосся промивають великою кількістю теплої води та наносять доглядову косметику: маску або сироватку. Сушать волосся природним шляхом, без використання фена.

Самостійно процедуру очищення роблять так саме. Найкраще для цього купувати спеціальні професійні засоби, в залежності від очікуваного ефекту.

Не виконуйте пілінг на сухій шкірі, це може привести до пошкоджень.

Професійні пілінгові засоби мають ряд переваг:

  • ретельно підібраний склад засобу виключає алергічні реакції,
  • продукт надійно очищує шкіру голови від відмерлого себуму, шкірного сала, залишків косметики для укладання зачісок, лупи,
  • частинки засобу запускають обмін речовин в клітинах шкіри, покращують кровообіг і підвищують тонус.
Вгору