Додайте товари до списку бажань
0

Пасти для порожнини рота

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Країна виробника
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Зубні пасти призначені для гігієни порожнини рота, профілактики та лікування різних захворювань. Для досягнення максимального ефекту від застосування зубної пасти використовуйте правильно підібрані зубні щітки, нитки й ополіскувачі.

Зубні пасти бувають:

 • Гігієнічні - рекомендовані людям зі здоровими зубами. Такі пасти не мають ніяких спеціальних активних компонентів і призначені тільки для очищення порожнини рота від залишків їжі та додання свіжості подиху.
 • Лікувально-профілактичні - до цієї групи належать більшість зубних паст. Вони призначені пригнічувати мікрофлору, яка провокує появу пародонтиту та карієсу; ремінералізують зубну емаль; усувають запалення; відбілюють зуби.

Зубні пасти за  призначенням поділяють на групи

 1. Сімейні зубні пасти. Активним компонентом тут виступають сполуки фтору. Ці пасти добре очищають зуби та забезпечують профілактику карієсу. Підходять для всієї родини, в тому числі дітей старше 7 років.
 2. Дитячі пасти. Мають свої особливості, так як для молочних зубів не підходять «дорослі» пасти. Їх поділяють на два типи: а) для дітей до 6 років - мають знижену концентрацію фториду; б) для дітей 6-13 років - в пастах знижена абразивність.
 3. Терапевтичні зубні пасти. До цих спеціалізованих паст відносять склади, призначені усувати запалення, перешкоджати утворенню зубного нальоту та зубного каменю, видаляти запах з рота.
 4. Багатофункціональні пасти. Мають універсальний склад для запобігання багатьох стоматологічних проблем.
 5. Противокаріозні зубні пасти. До складу таких паст входять фториди та кальцій. Чистити зуби противокаріозними пастами необхідно не менше 5 хвилин.
 6. Відбілюючі пасти. Містять соду як абразив. Відбілюючими пастами користуватися постійно не можна, їх слід використовувати 1-2 рази на тиждень.
 7. Зубні пасти для чутливих зубів. До складу входять компоненти, які допомагають знизити зайву чутливість. Такі пасти не рекомендують використовувати тривалий час.

При виборі зубної пасти необхідно звертати увагу на її склад і властивості.

Що входить до складу зубної пасти

 • Абразивні речовини - очищають поверхню зубів, при цьому не ушкоджують емаль.
 • Ароматизатори - харчові добавки надають паст різні смаки та кольори.
 • Зволожувачі - підтримують текстуру пасти та зберігають вологу.
 • Піноутворюючі речовини - роблять піну з пасти, є поверхнево-активною речовиною, допомагають очищати зуби.
Вгору