Додайте товари до списку бажань
0

Ополіскувачі для порожнини рота

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Країна виробника
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Щоденна гігієна порожнини рота включає в себе обов'язкове використання зубної щітки та пасти, спеціальної зубної нитки. Стоматологи також рекомендують додати в повноцінний догляд ополіскувачі.

Головні функції ополіскувачей:

 • Остаточно очищують порожнину рота від бактерій і залишків їжі,
 • Виконують профілактику багатьох захворювань зубів і ясен,
 • Освіжають подих,
 • Відбілюють зуби.

Чому потрібно обов'язково використовувати ополіскувачі для порожнини рота

 1. Боротьба з бактеріями. Зубні пасти та щітки усувають не всі бактерії, які знаходяться на поверхні зубів, ясен і язика, внутрішній стороні щік, міжзубних просторах. Ополіскувач знижує кількість хвороботворних бактерій і скорочує їх швидкість розмноження.
 2. Захист від карієсу. До складу ополіскувачів входить фтор, який допомагає зміцнити зубну емаль і не допустити її руйнування.
 3. Запобігання виникненню зубного каменю. Усунути затверділий наліт можна тільки у стоматолога, але не дати йому виникнути знову допоможе регулярне використання ополіскувачів.
 4. Догляд за чутливими зубами. Якщо ваші зуби гостро реагують на холодне та гаряче, то вам необхідно використовувати ополіскувач, який зміцнить зубну емаль і захистить зуби від викликаючих роздратування факторів.
 5. Збереження природної білизни зубів. Зубна емаль може потемніти від куріння, вживання деяких напоїв і продуктів. Ополіскувачі з ефірними оліями здатні повернути зубам натуральну білизну.
 6. Свіже дихання. Ополіскувачі мають дезодоруючий ефект і усувають неприємний запах з рота.
 7. Усунення кровоточивості ясен. Причиною кровоточивості може стати запалення ясен через дії хвороботворних бактерій. Ополіскувачі допомагають повернути яснам здоров'я та припинити кровоточивість.
 8. Комплексний догляд за яснами та зубами. Ополіскувачі запобігають появі багатьох стоматологічних проблем, прискорюють процес одужання.

Як користуватися ополіскувачем для порожнини рота

 • Налийте в ковпачок трохи засобу (близько 20 мл), не розводьте водою,
 • Ретельно прополощіть рот і сплюньте,
 • Ополіскувач не можна ковтати,
 • Не приймайте їжу протягом 30 хвилин після використання засобу.

Застосовуйте ополіскувачі двічі в день після повноцінного чищення пастою та щіткою. Так ви досягнете проникнення активних діючих речовин глибоко в емаль і захистите зуби й ясна від захворювань.

Вгору