Додайте товари до списку бажань
0

Окислювач для волосся

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Варіант
Країна виробника
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Існує безліч причин, через які жінки вирішують поміняти колір волосся від легкого тонування до кардинальної зміни кольору. Ми пропонуємо вам невелику інформацію по цій темі.

В кожному стандартному наборі фарби є додатковий елемент, який забезпечує стійкість барвника. Це - окислювач (оксид, проявник, оксидант, активатор). Але якщо ви вирішили скористатися професійною фарбою для волосся, то окислювач треба вибрати самостійно. На кожному флаконі з окислювачем є число зі знаком відсотка перекису водню або буквене позначення volum (об'єм кисню, що вивільняється ).

Види окислювачів для волосся

Види окислювачів розрізняються залежно від %-го вмісту перекису водню, що входить до складу окислювача.

 1. Менше 2% (4 volume) - найбільш щадний вид окислювача, але й найменш ефективний. Такі окислювачі називають ще активаторами. Їх використовують для сухого та тонкого волосся, для тонування волосся, для безаміачних барвників, для світлих відтінків волосся.
 2. 3% окислювач (10 volume) - поширений вид, освітлює або затемнює колір на 1 тон. Сивину НЕ зафарбовує.
 3. 6% оксид (20 volume) - зафарбовує сивину в незначній кількості, змінює колір на 2 тони, застосовується для фарбування волосся в рудий та червоний кольори.
 4. 9% проявник (30 volume) - зафарбовує сивину на 100%, змінює колір на 3 тони, призначений для роботи з відтінками блонда. Рекомендується для жорсткого волосся.
 5. 12% оксидант (40 volume) - змінює колір на 4 тони, вимагає контролю в роботі, не рекомендується для домашнього використання.

Рекомендації до використання

 • Чим вище % окислювача, тим сильніше його вплив і тим більше руйнується структура волосся, тому необхідно після фарбування ретельно доглядати за волоссям.
 • Якщо ви бажаєте висвітлити своє волосся, краще забарвити його кілька разів на малому %, щоб не виявилися руді або жовті пігменти.
 • Кожна косметична фірма випускає барвник і окислювач з чітко розрахованим складом, тому купувати окислювач і фарбу треба одного й того ж бренду.
 • Змішувати фарбу з окислювачем необхідно до однорідності безпосередньо перед нанесенням, тому що процес окислення починається відразу при змішуванні.
 • Отриману суміш важливо помішувати якомога частіше, інакше може з'явитися небажаний відтінок.

Переваги професійних фарб

Стандартний набір фарби для волосся розрахований на масового споживача та призначений для волосся будь-якого типу без урахування індивідуальних особливостей. Тому отриманий відтінок може відрізнятися від бажаного. Професійна фарба, змішана за пропорціями з потрібним окислювачем, - це гарантія обраного вами кольору. Професійні окислювачі обов'язково містять доглядові компоненти, які захищають шкіру й волосся від хімічного впливу та додають волоссю блиск і еластичність.

Причини, за якими результат не відповідає вашим очікуванням

 1. Неправильний розрахунок пропорцій фарби та окислювача. Якщо окислювача мало, колір може бути нерівномірним або взагалі не проявиться. Якщо багато - нерівне забарвлення та пошкодження волосся (сухість, ламкість, блідість).
 2. Використання фарби та окислювача різних виробників.
 3. Неправильний час витримки. Якщо змили раніше, отримаєте нерівномірне фарбування, перетримали - пошкоджене волосся.
 4. Спроба розбавити окислювач будь-якими рідинами не знизить його відсоток, а результат зіпсує.

Ретельне дотримання інструкції та наших рекомендацій позбавить вас від небажаних наслідків.

У нашому інтернет-магазині GirlsWillBeGirls представлений широкий асортимент окислювачів відомих італійських, німецьких, американських, шведських і фінських брендів. Вдалого вам вибору, дорогі покупці!

Вгору