Додайте товари до списку бажань
0

Хна та натуральні фарби

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Натуральні фарби не містять хімічних компонентів, вони не тільки фарбують волосся, але зміцнюють і захищають його. Різновиди натуральних фарб широко представлені на сучасному ринку.

Хна

Натуральний барвник, його виробляють з листя чагарника Лавсонія неколюча. Листя цієї тропічної рослини збирають, висушують і перемелюють в порошок. Хна фарбує волосся в насичений мідний відтінок. Для отримання інших колірних відтінків хну змішують з іншими інгредієнтами.

Під час фарбування хна може сильно висушити волосся. Тому до складу виробники часто додають шикакай, амлу, брінгарадж. Ці компоненти живлять і захищають волосся при фарбуванні.

Не рекомендується використовувати 100% чисту хну для фарбування сивини, так як в результаті вийде вогненно-рудий відтінок.

Для точного попадання в бажаний колір були розроблені фарби на основі хни. У такі фарби додають невелику кількість синтетичних барвників. Для повного зафарбовування сивини ці склади незамінні.

Хна дуже цінується за відновлюючі та лікувальні властивості. Хна та фарби на її основі обволікають кожну волосінку, употовщюють її та закривають лусочки. Волосся виглядає здоровим, об'ємним і блискучим.

Якщо ви хочете перейти на фарбування хною, а до цього користувалися хімічними фарбами, слід почекати мінімум два тижні.

Касія або безбарвна хна

Цей вид хни прийнято використовувати як кондиціонер для волосся. Касія надає волоссю медовий відтінок, зміцнює його, зупиняє випадання, додає об'єм і блиск. Касію можна використовувати для приготування масок для волосся.

Басма

Натуральна фарба, при використанні фарбує волосся в синьо-фіолетовий колір. Змішування хни та басми, в залежності від співвідношення компонентів і часу фарбування, дає палітру відтінків - починаючи від світло-коричневого та закінчуючи чорним.

Не рекомендується самостійно займатися змішуванням чистих басми та хни, так як можна отримати непередбачуваний результат. Багато виробників представляють вже готові суміші для отримання очікуваного кольору.

Ці готові суміші називаються рослинна або трав'яна фарба для волосся. Кінцевий відтінок після фарбування буде залежати від природного кольору волосся, його стану, кількості сивини, часу фарбування.

Як правильно користуватися натуральними фарбами

  1. Насипте в порцелянову або скляну ємність 100 г порошку.
  2. Залийте порошок водою приблизно 80°С.
  3. Ретельно перемішайте до консистенції сметани та дайте готової суміші настоятися близько трьох годин.
  4. Вимийте волосся шампунем. Обов'язково зверніть увагу, щоб до складу шампуню не входили силікони.
  5. Нанесіть суміш на волосся, надіньте шапочку або оберніть волосся фольгою.
  6. Витримайте суміш на голові 2-3 години.
  7. Ретельно промийте волосся великою кількістю теплої води.

Немає товарів

Вгору