Додайте товари до списку бажань
0

Аксесуари для порожнини рота

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Країна виробника
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Види аксесуарів для догляду за порожниною рота:

 1. Зубна нитка;
 2. Очищувач язика;
 3. Бокс-контейнер для зберігання зубних протезів.

Для чого призначена зубна нитка

Не завжди навіть найкращі зубні щітки можуть вичистити міжзубні проміжки, де скупчуються залишки їжі. З цим завданням справляється зубна нитка (або флос). Правильно обрана зубна нитка видалить зубний наліт, шматочки їжі, вона не завдає травм слизової рота та зв'язкам, які утримують зуб в кістці. Використання флосів необхідно для профілактики захворювань пародонту та карієсу.

Вибирати зубну нитку краще виходячи з індивідуальних особливостей і стану зубів. Перед покупкою флоса обов'язково проконсультуйтеся зі стоматологом.

Види зубних ниток

 • Кругла - для широких і звичайних міжзубних проміжків,
 • Плоска - підходить для очищення вузьких проміжків між зубами,
 • Стрічкова - застосовується для специфічних міжзубних щілин (диаст і трьом).

Виробляють зубні нитки з натуральних (шовк) і штучних (капрон, нейлон) матеріалів.

Флоси бувають вощені та невощені.

Вощені зубні нитки просочують антисептичними компонентами та воском. Такі нитки мають гладку поверхню, що дозволяє їм легко ковзати між зубами. Вощені флоси дуже міцні та мають великий термін зберігання. Недоліком вощених ниток з просоченням є те, що вони не до кінця справляються із зубним нальотом.

Невощені зубні нитки погано ковзають в міжзубних проміжках, але ідеально видаляють наліт. Такі нитки підходять навіть людям з алергіями. Невощені флосами користуватися потрібно з граничною обережністю, щоб не завдати травми ясен.

Користуватися флоссами можна в будь-який час, до та після використання зубної пасти й ополіскувачів.

Навіщо потрібно застосовувати очищувач язика

Оскільки поверхня язика нерівна та горбиста, то там накопичується безліч бактерій і утворюється наліт. Здорова людина має практично непомітний тонкий наліт на язиці. Якщо ж є проблеми з травною системою або ви курите, то наліт на поверхні язика дуже сильно виражений. Саме тому необхідна спеціальна гігієна порожнини рота.

Очищувачі язика виробляють з м'якої харчової пластмаси, тому продукт під час використання не викликає пошкоджень і неприємних відчуттів.

Стоматологи рекомендують застосовувати очищувач язика щодня. Таким чином можна істотно знизити ризик появи різних захворювань зубів і ясен, освіжити дихання та поліпшити смакову сприйнятливість рецепторів.

Як вибрати контейнер для зубних протезів

Сучасні бокси-контейнери являють собою футляри з композитних матеріалів. Всередину контейнера заливають спеціальний склад для дезінфекції штучних зубів.

Контейнери бувають:

 • Стандартні - найпростіші та недорогі моделі;
 • З сітчастої ємністю - можна полоскати та діставати протез, не торкаючись його руками;
 • З ультразвуковим очищенням - для ідеального очищення;
 • З підсвічуванням - для людей зі слабким зором;
 • З дзеркалом - не замінні в подорожах.
Вгору