Додайте товари до списку бажань
0

Аксесуари для фарбування волосся

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Країна виробника
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Всі представниці прекрасної статі періодично мріють щось змінити в своїй зовнішності: спробувати новий макіяж, поліпшити форму брів, наростити вії, змінити зачіску або, хоча б, колір волосся. Щоб експерименти по поліпшенню іміджу увінчалися успіхом, потрібно відповідально обміркувати новий образ, придбати необхідну продукцію, підготувати пристосування й інструменти для фарбування волосся.

Аксесуарів для фарбування волосся існує дуже багато. Можна підібрати як бюджетні варіанти, так і дорогі професійні, наприклад, від брендів Erayba й idHAIR.

Найголовніший аксесуар для фарбування волосся - це кисть. Це спеціальний інструмент, без нього не обходиться жодна процедура по зміні кольору волосся.

Як вибирають кисті для фарбування волосся

  1. Форма. Кисть підбирають індивідуально, виходячи зі зручності використання. Зазвичай кисть має довгу рукоять з завуженним кінцем. Такі кисті легко поділяють волосся на рівномірні пасма.
  2. Ширина. Кисті різної ширини використовують для різних завдань. Широкі кисті легко справляються з фарбуванням довгого та об'ємного волосся, а вузькі дозволяють виконувати тонкі роботи в області фарбування.
  3. Жорсткість щетини. До вибору жорсткості кисті потрібно підходити відповідально, щоб отримати бажаний відтінок і не пошкодити волосся та шкіру голови. Жорстка щетина кисті допоможе впоратися з фарбуванням довгого волосся, так як вона не вбирає фарбу, а добре розподіляє її по локонам. Крім того, жорстка кисть не дає злипатися волоссю, а прочісує їх. А для фарбування коренів волосся потрібна м'яка кисть, щоб не подряпати шкіру голови.

Які ще аксесуари необхідні для фарбування волосся

  • Миски для фарби. Це невеликі ємності з якісного пластику, що мають стійкість до різних хімічних засобів. Миски мають мірну градацію об'єму та гумову окантовку дна для стійкості на робочому столі. У таких мисках перукарі змішують розчини для фарбування.
  • Фольга - обов'язковий аксесуар для фарбування або мелірування окремих локонів. Фольга зазвичай щільна та добре фіксується на пасмах.
  • Ключ для фарб. Це конструкції з двома валиками, які при прокручуванні видавлюють всю фарбу з упаковки.
  • Перукарні ваги - дуже чутливі прилади для зважування грамів фарб і активаторів відтінків.
  • Віночки для збивання фарб - допомагають привести фарби до однорідної консистенції без грудок.
  • Фартух - не тільки захищає шкіру й одяг від впливу фарб, але і не сковує рухів майстра.
Вгору